Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Princezna Jasněnka je konečně zamilovaná: Tohle je nový muž Michaely Kuklové

+ Dalších 7 fotografií
láska
Dlouho měla smůlu na chlapy, až teď se na ni usmálo štěstí. Michaela Kuklová (51) je znovu zamilovaná a svým vyvoleným se pochlubila na sociální síti. Jejím novým mužem, do něhož je bezhlavě zamilovaná, je Josef Wittner (39).

Dlouhých pět let nemohla Michaela Kuklová zavadit o stabilní lásku. Dokonce tvrdila, že si už nikoho nenajde… Nakonec začala randit s fotografem Jiřím Kášou, jenže jejich láska trvala jen šest měsíců. Pak začala mluvit o tom, že jí je samotné lépe. „Od té doby, co nemám chlapa, jsem šťastnější,“ tvrdila ještě v loňském roce.

Teď se odhodlala ukázat svou novou lásku… „Nádherná jízda. Bezpečí. Můj muž. Moje láska. Moje štěstí. Osud,“ okomentovala zamilovaný snímek na svém Instagramu a dala najevo, že fázi námluv už má za sebou a jde o mnohem hlubší vztah.

Josef je podnikatel se zaměřením na obchod. Před časem si zahrál ve snímku Lovci a oběti a z minulého vztahu má syna. Stejně jako herečka desetiletého Romana. Přejme jim, ať jim to vydrží.

Mohlo by vás zajímat

Další články