Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Princezna Eugenie ukázala synka: Chlapec dostal jméno po svém pradědečkovi

Zdroj: Profimedia
kouzelné
Princezna Eugenie porodila už na začátku února a tehdy se ani ona, ani její manžel Jack Brooksbank nepodělili o jméno chlapečka. Teď se rodiče následníka trůnu rozhodli jít se jménem syna ven, ale dokonce přidali i krásný společný snímek.

"Rádi bychom vám představili našeho syna jménem August Philip Hawke Brooksbank," stojí na Instagramu vnučky královny Alžběty II. Novopečená maminka, princezna Eugenie, zároveň poděkovala všem, kteří poslali rodičům krásné zprávy. "Naše srdce jsou plná lásky k tomuto malému človíčkovi, slovy to nedokážeme ani vyjádřit. Těšíme se na to, až s vámi budeme podobné snímky sdílet," radují se rodiče.

Snímek, kde drží princezna Eugenie s Jackem jejich syna, vyfotila porodní asistentka. Eugenie také poděkovala všem, kteří asistovali při porodu a hlavně právě oné porodní asistentce. Pod příspěvkem se hromadí milé komentáře o tom, jak rozkošný syn je, a o tom, že mu rodiče vybrali skvělé jméno. Lépe řečeno jména. A také jsou podle nich velmi příhodná. Někteří upozornili i na to, že prostřední jméno Philip je podle jeho pradědečka prince Philipa

Související články

Další články