Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Princezna Droběna z Red Face pobavila: Přes 250 kilo vážící žena ohromila kotrmelcem

Princezna Droběna z Red Face: Přes 250 kg vážící žena zbořila internet kotrmelcem
Zdroj: koláž eXtra.cz/Se svolením Red Face
Předchozí Další
+ Dalších 6 fotografií

Třetí galavečer organizace Red Face je za rohem a všichni aktéři 3. turnaje završují své přípravy. V kleci se představí například přes 200 kilogramů vážící Lucie Kotlárová coby "princezna Droběna", která nyní nechala nahlédnout, jak vypadají její tréninky, a pobavila fanoušky. Kolik kilo kvůli své premiéře v kleci zhubla a jak se změnil její život? 

Bývalý přítel Shopaholicadel Jan Kulas, známý klaun Venca Kršek alias Vencíček, youtuber Freescoot versus populární francouzský influencer Jean Claude Memort či Lucie Kotlárová alias "princezna Droběna" - to je část jmen, které visí na fightcard Red Face 3. Třetí galavečer kontroverzní organizace je již za rohem a nejen promotéři, ale právě i samotní aktéři nyní završují své přípravy.


Princezna Droběna se vrhla do přípravy

A jedním z největších lákadel třetího turnaje je dozajista zápas přes dvě stě kilogramů vážící "princezny Droběny, která do klece vstoupí proti sotva 50 kg vážící soupeřce. Bizár lidé milují a tento bizarní duel je tomu opět zářným příkladem. Zmíněný ženský souboj se má uskutečnit dle pravidel MMA. Jak se aktérky připravují?

Právě "princezna Droběna" nechala do své přípravy nahlédnout na sociálních sítích a rozpovídala se o ní i pro eXtra.cz. "Mám tréninky třikrát týdně, jeden den plaveme, cvičíme dýchání, další den máme sparring, jindy zase posilku. No, docela dost," prozradila před nedávnem. Sdělila, že zhubla 7 kg a že se cítí o něco lépe. "Vím, že to na tuhle váhu není moc vidět, ale je to tam. Dýchání je také o něco lepší, takže ano, jsou tam změny," dodala žena, která se kvůli své váze stává terčem posměšků.

Sociálními sítěmi se nyní šíří video, na němž se Droběna pokouší udělat kotrmelec nebo sedí na nafukovacím míči. Virální záběry se ihned staly terčem posměšků. "Je škoda...že ten míč nemůže promluvit o vlastních pocitech...," nebo "Při kotrmelci si ale člověk většinou nezlomí téměř vaz," komentují fanoušci humorně příspěvky, které zveřejnila organizace Red Face na Instagramu.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy