Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Princezna Diana a Meghan by měly víc společného, než si možná myslíte: Co obě ženy tolik spojuje?

Princ Harry se nechal slyšet, že Meghan a princezna Diana by si jistě
náramně rozuměly.
+ Dalších 5 fotografií
Zesnulá princezna Diana, která by 1. července oslavila 57. narozeniny, by byla jistě pyšná na své dva syny, kteří si vybrali pohledné a alespoň navenek sympaticky působící manželky. Obě z žen, Kate i Meghan, Britové milují stejně tak, jako zbožňovali ji. S chotí prince Harryho by Diana měla navíc hodně společného.

Loni v listopadu požádal princ Harry Meghan Markle (36) o ruku. Sám navrhl zásnubní prsten, k jehož výrobě byly použity dva diamanty ze sbírky šperků princezny Diany. Když se prince v jednom z rozhovorů zeptali, co si myslí, že by jeho matka na Meghan řekla, odpověděl, že by určitě byly nejlepšími kamarádkami. Když se na obě dámy podíváme pozorněji, je zřejmé, proč Harry usoudil, že by si zrovna ty dvě padly do oka.

Rozvod rodičů

Obě měly rozvedené rodiče a v mládí se cítily opuštěné. Obě jsou také velmi citlivé – Diana byla velmi pečující, Meghan je zase velká aktivistka. Zatímco se Diana ráda starala o druhé, Meghan bezpráví a bezmocnost řešila trochu jiným způsobem. Jako dcera černošské matky musela čelit rasistickým urážkám, její zdravý postoj k věci jí pomohl nenechat se vyvést z míry.

Markle od mládí prosazuje ženskou rovnoprávnost a pomáhá bezdomovcům. Slabým a trpícím lidem pomáhala i Diana.

Záliba v módě

Další výraznou podobou je fakt, že Meghan si užívá podobnou popularitu, jakou měla Diana, tedy zejména co se týká jejího stylu oblečení. Harryho matka byla známá svou oblibou módy, stejnou zálibu prý chová i Meghan. Jak tomu bylo u Diany, i nyní jsou dámy schopny během pár hodin vykoupit totožný model šatů či kostýmu, v němž se nová členka královské rodiny objeví. Markle si navíc založila vlastní oděvní značku nazvanou Meghan Markle Collection, která je ve světě populární.

Podle posledních průzkumů vychází najevo, že nový královský pár, a zejména pak Meghan, začíná být populárnější než duo princ William a Kate. Mladá královská generace trhá díky herečce rekordy v popularitě a mnozí sázejí na to, že nebude trvat dlouho a Meghan dosáhne ještě větší oblíbenosti než samotná Diana. Inu, nechme se překvapit.

Mohlo by vás zajímat

Další články