Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Princezna Charlotte slaví sedmé narozeniny: Prostořeká holčička roste v mladou slečnu. Je to celá Kate?

Princezna Charlotte slaví sedmé narozeniny.
Zdroj: Profimedia
+ Další 3 fotografie
narozeniny

Rodina vévodů z Cambridge dnes slaví velkou událost. Dcera prince Williama (39) a Kate Middleton (40) princezna Charlotte má v pondělí sedmé narozeniny. Její nové fotografie zveřejnili pyšní rodiče na sociálních sítích.

Oslavenkyně Charlotte

Když se koná nějaká významná příležitost, královská rodina z Cambridge si dá vždycky záležet na tom, aby vznikly nové fotografie. Nové snímky malé prostořeké princezničky Charlotte jsou jasným důkazem toho, jak se děti před očima mění v teenagery a následně v dospělé.

Maminka za objektivem

Nové fotografie, na kterých se sedmiletá slečna směje od ucha k uchu vedle svého čtyřnohého psího parťáka Orlu, pořídila o víkendu v Norfolku její maminka a vévodkyně z Cambridge Kate Middleton. Druhorozené dítě a zároveň dcera Kate a Williama. Charlotte, která je čtvrtou čekatelkou v pořadí na trůn, má ještě staršího bratra George a mladšího Louise. Roztomilá plavovláska, která je pověstná tím, že umí být pěkně hubatá, se narodila 2. května 2015 v soukromé porodnici Lindo Wing of St Mary's Hospital v Paddingtonu, jež se nachází přímo v centru Londýna.

Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy