Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Princezna Charlotte slaví 5. narozeniny: Vědci předpověděli, jak bude vypadat v dospělosti

Princezna Charlotte slaví 5. narozeniny: Vědci předpověděli, jak bude vypadat v dospělosti
Zdroj: Oficiální zdroj Buckinghamský palác
+ Dalších 9 fotografií
foto
Její královská Výsost princezna Charlotte Elizabeth Diana z Cambridge slaví 5. narozeniny. Prostřední dítě a jediná dcera prince Williama (37) a Kate Middleton (38) je čtvrtá v linii následnictví na britský trůn. Podle forenzních vědců by jednoho dne mohla být skutečně nádhernou královnou, předpověděli totiž, jak bude v dospělosti vypadat.

Když britská královská rodina v září 2014 oznámila, že je vévodkyně Kate Middleton těhotná, všichni čekali, zda se jí narodí holčička, nebo chlapeček. Princ William a jeho manželka se stali podruhé rodiči v sobotu 2. května 2015 v 8 hodin 34 minut, když se v nemocnici St Mary's Hospital v Londýně narodila malá princezna Charlotte

Čas utíká jako voda a princeznička slaví už 5. narozeniny. V Británii je známá jako malý rebel, na společenských akcích ráda vyplazuje jazyk a zkrátka řádí tak, jak je vzhledem k jejímu věku běžné. Lidé dokonce tvrdí, že jim připomíná povahou svého strýce prince Harryho, který si v mládí připsal na konto spoustu skandálů.

Stejně jako její sourozenci, starší bratr princ George a mladší princ Louis, je Charlotte pro svou roztomilost obdivována celým světem. Po obou rodičích zdědila jen to nejlepší a její snímky v rozkošných dívčích šatičkách jsou skutečně nádherné.

Budoucnost

Zvědavost je jednou ze základních lidských vlastností, a proto dá rozum, že by si lidé přáli vědět, jak bude malá princezna Charlotte vypadat v dospělosti. Podle forenzních vědců, kteří její budoucí vzhled předpověděli, není pochyb o tom, že bude velmi krásná. Na výhled vědců se podívejte do galerie.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy