Trendy tagy Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami

Nejnovější kauzy

Princezna Charlotte šla poprvé do školy: Takhle vypadal její nástup do vyučování

Zdroj: Instagram/kensingtonroyal
+ Další 3 fotografie
fotky
Pro britskou královskou rodinu dnes nastal velký den. Malá princezna Charlotte (4) šla poprvé do školy. Nastoupila do stejné školy, kam chodí princ George (6), kde roční školné stojí zhruba 500 tisíc korun.

Dcera prince Williama (37) a Kate Middleton (37) dnes poprvé nastoupila do školy. Princeznu Charlotte v její velký den doprovodili rodiče a starší bratr princ George (6), který navštěvuje stejnou školu, jakou teď bude navštěvovat i Charlotte.

Do školy vyrazili všichni společně, Kate vedla za ruku malou princeznu a George zase princ William. Celé rodině to moc slušelo, obzvlášť princátkům v uniformách. Vévodkyně na sobě měla vzorované šaty, ve kterých vypadala mimořádně elegantně. Když přišli k ředitelce školy Helen Haslem, která na ně čekala, aby je uvítala, rozhodla se nejdříve přivítat George, pak novou žákyni a pak až rodiče. Dala tím jasně najevo, že je tam pro děti.

Škola Thomas's v Bat­tersea, kterou ode dneška navštěvuje už i Charlotte, se nachází v jižním Londýně. Školné na rok tam stojí 18 915 liber, což je v přepočtu zhruba 544 tisíc korun.

Pro vévodu a vévodkyni z Cambridge je to jistě dojemný den, protože už dvě z jejich tří dětí nastoupily do školy. Během trvání školní výuky budou doma mít už jen nejmladšího syna, prince Louise, kterému je jeden rok. Ten se ale prvního školního dne princezny Charlotte neúčastnil. Podívejte se do fotogalerie, jak probíhal nástup dětí do nového školního roku.

Související články

Další články