Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Princezna Charlotte má dokonalou dvojnici: Holčička vydělává těžké peníze na její podobě

Princezna Charlotte má dokonalou dvojnici: Holčička vydělává těžké peníze na její podobě
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 115 fotografií
Velká Británie má opět novou senzaci. Tentokrát jde o malou tříletou holčičku jménem Scarlett Evered, která je tak podobná princezně Charlotte (3), že se o ní hovoří jako o dokonalé dvojnici. Scarlett za svoji věrohodnou podobu princezně Charlotte začíná být už placená.

Královská rodina je velmi populární nejenom ve Velké Británii, ale takřka po celém světě. Velkým trendem se v posledních letech stali dvojníci. Dá se říct, že téměř každý člen královské rodiny má toho svého.

Výjimkou není ani rozkošná princezna Charlotte. Jak se zdá, tak prvorozená dcera Kate Middleton a prince Williama má svoji nejvěrnější kopii z celé rodiny. Jmenuje se Scarlett Evered, jsou jí také tři roky a Charlotte jako by z oka vypadla.

Když bylo dívence patnáct měsíců, tak si její zarážející podoby s princeznou všimla babička. Následně se její maminka rozhodla, že to zkusí v jedné z agentur a povedlo se. Scarlett si díky své podobně velmi slušně vydělává.

Od té doby toho má tříletá holčička opravdu hodně. Fotí a hraje v reklamách a nedávno se zúčastnila slavnostního otevření nového zábavního parku. A co myslíte vy? Jsou si holčičky podobné?

Související články

Další články