Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Princezna Angelína z pohádky S čerty nejsou žerty se změnila k nepoznání. Jak vypadá dnes?

Jak vypadá filmová Angelína dnes?
+ Další 3 fotografie
Pohádku S čerty nejsou žerty musí mít rád snad každý. Výraznou roli v ní dostala Dana Bartůňková (60). Díky princezně Angelíně šla pak z role do role, ale stejně je s ní dodnes spojována. Neštve Danu, že je herečka jedné role?

„To, že jsem spojována jen s jednou rolí, mě neštve,“ uvedla otevřeně v pořadu České televize Dobré ráno. Na natáčení pohádky S čerty nejsou žerty dodnes vzpomíná s láskou. ,,Sešla se tam neuvěřitelná parta lidí. Nikdo nikam po natáčení nespěchal. Tenkrát se ještě nehonily žádné kšefty. Sedělo se a povídalo.

Nás princezny produkce honila v deset večer do postele, abychom nebyly druhý den opuchlé, ale vždycky jsme se nějak vrátily zase zpátky,“ vzpomíná šedesátiletá herečka. Mohli jsme ji také vidět v seriálech Zkoušky z dospělosti (1979), Druhý dech (1988) nebo Chlapci a chlapi (1988). S rostoucím věkem narostla Daně také váha, ale nijak ji to netrýzní. „Neřeším to, každý stárneme. Ta jistota je pro každého stejná. Byli jsme mladí, blbli jsme a řádili jsme. No a teď jsme zase v jiné věkové kategorii,“ řekla Bartůňková pro web super.cz

Dnes většinu času věnuje divadlu. Je principálkou, herečkou i ředitelkou Metropolitního divadla Praha. ,,Dnes hrajeme především představení pro děti. Před patnácti lety jsem začala psát pohádky na motivy a obohatila je písničkami,“ dodala závěrem paní Bartůňková.

Mohlo by vás zajímat

Další články