Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Princezna a půl království: Divákům se líbil Prachař, kritizují Josefíkovou s Rumlem

Zdroj: Česká televize
+ Dalších 7 fotografií
vánoční pohádka
Po loňském fiasku s Kouzelníkem Žitem se České televizi podařilo natočit vánoční pohádku, kvůli které diváci nechystají protestní povstání. Princeznu a půl království si nenechalo ujít přes 2,45 milionů diváků a stala se nejsledovanějším štědrovečerním programem. Zdá se, že nejvíc se líbil Jakub Prachař (36) v roli podlého krále, zato Eva Josefíková (29) jako princezna schytává kritiku.

Novou vánoční pohádku tentokrát Češi neztrhali, Princezna a půl království se divákům většinou líbila. Ale pochopitelně s výhradami!

Někteří lidé nemohli pochopit obsazení Evy Josefíkové (29) do role princezny. "Vždyť je na to stará. Princezna má mít nanejvýš dvacet, téhle je už skoro třicet," kroutila hlavou Šárka. Výběr kostýmů, který však nepadá na hereččinu hlavu, zase kritizoval Jiří: "Josefíková nevypadá jako princezna, ale spíš jako vykladačka karet!"

S kladnými ohlasy se nesetkal ani oděv Matouše Rumla (34) v roli hloupého Honzy. Chudina si prý nemohla dovolit nosit kabátek, navrch s barevnými záplatami. Ani pojídání bramborové kaše v domě jeho rodičů na řadu diváků nepůsobilo příliš věrohodně.

Koho si naopak lidé u televizních obrazovek nemohou vynachválit, je Jakub Prachař (36). Ten v pohádce ztvárnil hlavního záporáka, podlého krále Egona, a svým hereckým výkonem si vysloužil samé palce nahoru. "Takhle to má vypadat!" vzkázala Barbora. Problém diváci neměli ani s Markem Ebenem (62), jenž se před filmové kamery vrátil po dlouhé době.

Ať už pohádka u někoho obstála, anebo ne, faktem zůstává, že přilákala k televizi nejvíc lidí. Princeznu a půl království si na Štědrý večer nenechalo ujít přes 2,45 milionů diváků.

Související články

Další články