Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Princ z pohádek Matouš Ruml: Viděl jsem na koni své kouty, tahle éra pomalu končí

Princ z pohádek Matouš Ruml: Viděl jsem na koni své kouty, tahle éra pomalu končí
Zdroj: Česká televize / Zuzana Páchová
+ Dalších 9 fotografií
ROZHOVOR
Jeden z nejoblíbenějších současných herců Matouš Ruml (35) je u diváků známý hlavně z nekonečného seriálu Ulice a také legendárního sitcomu Comeback. Mimo to působí Matouš Ruml také na divadelních prknech a jak sám říká, pohádky jsou jeho velkou srdcovou záležitostí a role nejenom princů si užívá. V rozhovoru pro eXtra.cz se herec svěřil s přípravami na Vánoce a také přiznal, že vzhledem k věku by roli krále neodmítl.

Mladý a nadějný herec Matouš Ruml si vyzkoušel svoji profesi jak na divadelních prknech, tak v seriálu nebo ve filmech. Jak sám říká, pohádky má velmi rád a vyloženě si natáčení užívá.

"Co se týče natáčení, tak pohádky mám hrozně rád. Je to taková fantazie a tu já miluji. Nikdy nepohrdnu nabídkou na pohádku, protože to je zkrátka radost," prozradil v rozhovoru pro eXtra.cz.

Matouš si zahrál již v několika pohádkách, z nichž mezi nejznámější patří Princezna a půl království, která si od diváků a kritiků vysloužila velmi kladné recenze, Škola princů nebo Princezna a písař.

Vzhledem k tomu, že Matouš Ruml je hrdým otcem, vánoční čas prožívá s rodinou velmi intenzivně a tradičně. "Už jsme pekli cukroví a dokonce vyrábíme s dětma betlém z tvrdnoucí hlíny, čteme si příběhy. Naše Vánoce jsou skutečně takové tradiční, co se týká zvyků," vypráví.

Nabídku na krále bych neodmítl, museli by mi ale přidělat plnovous

Vzhledem k tomu, že Matouši Rumlovi je už pětatřicet let, což sice není na jednu stranu mnoho, ale na stranu druhou se mu již pomalu krátí doba, kdy budou chodit nabídky na role princů a zanedlouho se jisto jistě objeví nabídka na krále.

"Když jsem viděl pohádku Princezna a půl království, jak jedu na koni a odhalují se tam mé kouty, tak jsem si říkal, že to bude asi jeden z posledních princů nebo Honzů. Ale to je těžko říct. Chápu, že vypadám mladší, než mi ve skutečně je," říká s úsměvem herec.

"Nabídku na krále bych určitě neodmítl a naopak se na to těším. Patrně budu mít nalepovací vousy, protože nemám úplně plnovous, ale na krále se skutečně těším," dodává.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy