Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Voják Ondra z Nejkrásnější hádanky přiznal rozpad manželství: Krásná Tereza Hraběte opustila pět let po svatbě

Miroslav Hrabě s Veronikou už žijí odděleně.
Zdroj: profimedia
+ Dalších 7 fotografií
EXKLUZIVNĚ

Pohádkový voják Ondra z Nejkrásnější hádanky (2008) a muzikálový zpěvák Miroslav Hrabě (42), zdá se, nemá úplně štěstí v lásce. Po dřívějším divokém vztahu s cizokrajnou a psychicky nevyrovnanou Miriam se před pěti lety zdálo, že se na něj usmálo štěstí s usměvavou Terezou. Jejich manželství je ale nyní bohužel také v troskách. „Žijeme odděleně,“ potvrdil eXtra.cz Hrabě.

Zpěvák Miroslav Hrabě: Rozpad manželství

„Bylo to krásný. 6. 9. 2018,“ psal zpěvák Miroslav Hrabě nadšeně na svém Facebooku před pěti lety, když si bral svou ženu Terezu.

„Máme společné bydlení, koně, psa, tak tohle už byl poslední krok,“ vtipkoval tehdy pro Super.cz s tím, že až jeho paní dostuduje, začnou řešit i děti. K tomu ale už nikdy nedošlo.

Již delší dobu se už spolu na veřejnosti vůbec neukazovali, což vyvolávalo spoustu otázek. A nakonec se ukázalo, že přestože si spolu pořídili smečku psů, ani ta je neudržela pohromadě.

Hrabě: Nežijeme už spolu

Do naší redakce přišlo několik tvrzení o tom, že každý z dvojice si měl údajně najít novou lásku, ale také se k sobě údajně zkoušeli znovu vracet.

To umělec přímo nepotvrdil, rozpad manželství ale ano. „Žijeme už delší dobu odděleně, ale zůstali jsme přátelé,“ uvedl Miroslav Hrabě stručně pro eXtra.cz. Dál se ale k soukromým záležitostem nechtěl vyjadřovat.

Štěstí v lásce hledá marně

Doufejme tedy, že bude mít v lásce víc štěstí než dřív. Před zhruba deseti lety se stýkal s modelkou Miriam Bittóvou, která se ale ukázala být velice labilní. Tvrdila, jak ji měli unést a znásilnit v USA, později opakovaně skončila v psychiatrickém léčení.

S Terezou to vypadalo proto na terno, dokonce spolu našli smysl života (péči o pejsky), jenže ani to nebyla pojistka doživotního štěstí.

Související články

Další články