Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Princ z Líbeznic chce kromě Ivety Bartošové ukrýt do budek stlučených z palet i další osudem zkoušené ženy!

Procházka růžovou vesnicí Zdeňka Macury…
Zdroj: archiv
+ Další 3 fotografie

Jeho Veličenstvo Zdeněk Macura (39) nás začátkem tohoto týdne vyzval k obhlídce svého panství. Ve svém sněhobílém (místy však flekatém) obleku, který doplnil stylovými teniskami a černou polokošilí, nás přivítal ve svém líbeznickém neighbourhoodu ve snaze představit nám svůj bohulibý projekt, který má pomáhat týraným ženám.

Doprovod mu dělala jeho společnice – kdysi týraná, dnes však již zachráněná bývalá modelka, se kterou prý nic nemá, ale je mu tuze blízká. Ta se na palbu fotografů, filmařů i zvídavých otázek taktéž jaksepatří vyzbrojila. Oslnila růžovým kostýmkem, rtěnkou ve stejné barvě a vrstvou tmavého make-upu, aby bylo na první pohled zřejmé, kdo je dvorní dáma jedné z našich předních celebrit. Žena, jejíž bývalý přítel prý spatřoval v její vagině oko své matky, vytrpěla v minulosti opravdu hodně, ale Zdeněk ji zachránil a ona se mu nyní odvděčuje svou bezbřehou náklonností.

Pár se na naši návštěvu opravdu důkladně připravil. Kromě vycizelovaného outfitu měli oba aktivisté k dispozici také komplexně propracované PR, které po kusech servírovali na každou z našich otázek.

Pane Macuro, mohl byste mi říct, kdo vlastně jste? Bez ohledu na vaši minulost spojovanou s Ivetou Bartošovou, kterou tak rád přiživuje český bulvár?

Chci pomáhat týraným ženám, protože jich je opravdu hodně. Víte, ty ženy občas nemají kam jít, protože psychopat, který je ovládá, jim většinou zpřetrhá všechny kontakty se světem…

Aha, to je od vás hezké… Ale pane Macuro, mohl byste mi pro začátek říct něco o sobě? Kdo vlastně jste, odkud pocházíte, čím se živíte?

Víte, chci hlavně pomáhat týraným ženám. A jelikož nemají většinou kam hlavu složit, rozhodl jsem se, že pro ně postavím chráněné obydlí z dřevěných palet. Je to levná a snadná varianta.

Zdeněk Macura se asi stydí za svou původní profesi fyzika, kterou později vyměnil za statut „ajťáka“, čímž propojil svůj osud s první dámou českého popu a nastartoval tak svou hvězdnou kariéru. Jeho tolik propírané „přátelství“ s Ivetou se totiž údajně opírá o její tehdy nefunkční webovky.

Macura měl tendence zachraňovat svět od útlého dětství. Zajímali ho prý bezdomovci, hladovějící děti, nefunkční webové stránky až aktuálně týrané ženy. Jak sám podotkl, toto téma si nevybral, ale ono si vybralo jej.

„Víte, kdybyste si vyslechla tolik příběhů od týraných žen jako já, byla byste také odbornice,“ odpověděl na otázku, zda by pro pomoc týraným ženám nebyla přece jen vhodnější odborná psychoterapeutická péče namísto psích budek zhotovených z palet.

Dle našeho sumáře je Zdeněk Macura skromný superman, který se rád blýská ve světle reflektorů. Je to fešák, který si kulmuje vlasy, možná umí jezdit na koni, zachraňuje svět, má dva vysokoškolské tituly, ale především staví domky a poskytuje psychoterapeutickou péči ženám, jejichž milenec nebo manžel vykazuje psychopatické známky chování.

Kdybychom ho prý chtěli poznat blíž a bez bílého obleku, museli bychom si na něj vyhradit alespoň týden.

Jenže my tolik času nemáme a bůhví, jestli by nás pak přijel vysvobodit nějaký pan Rychtář (55)!

Nezbývá než dodat, že Zdeňkova náruč je otevřená všem tápajícím ženám, které hledají domov a bezpečí. Jen jsme se ho zapomněli zeptat, kolik si účtuje za vstupní prohlídku.

Související články

Další články