Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 MS v hokeji 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Princ William žehlí údajnou nevěru s Rose Handbury, královská rodina zveřejnila nové fotografie

Pinc William s manželkou a milenkou.
Zdroj: profimedia, koláž eXtra.cz
+ Další 4 fotografie
William a Kate
Pokouší se Buckinghamský palác napravit pošramocenou pověst prince Williama? Zdá se, že ano. Jak jinak si vysvětlit fotografie na sociálních sítích královské rodiny, které korunního prince a jeho ženu Kate vyobrazují jako ten nejzamilovanější pár pod sluncem. A to krátce poté, co se objevily informace o jeho románku s Rose Handbury.

Zatímco princ Harry byl vždy považován za „černou ovci“ rodiny, jeho starší bratr William byl dlouhou dobu vnímán za toho „správňáka“. To se však změnilo ve chvíli, kdy ho britská média obvinila z údajné nevěry s rodinnou přítelkyní Sarah Rose Handbury.

Dle zahraničního webu Marca měla dvojice strávit Valentýna v luxusní italské restauraci v centru Londýna. Pár dní nato královská rodina zveřejnila na oficiálním Instagramu fotografie zachycují Williama, Kate a jejich děti jako šťastnou rodinu. Snaží se snad tímto krokem vyvrátit tvrzení o nevěře? Nebylo by to poprvé. Samotný princ Harry v dokumentu na Netflixu tvrdí, že za něj rodina jeho průsery vždy „žehlila“. Udělala to tedy tentokrát i pro Williama?

Rodinné focení Williama a Kate

Dle Hello Magazínu, byly fotky zachyceny už v létě minulého roku v Anmer Hall v Norfolku královským fotografem Mattem Porteousem. Zveřejnily se však až nyní.

Na prvním snímku je Kate zachycena spolu se svými třemi dětmi sedící na stromě. Na druhém drží v náruči svého nejmladšího syna Louise a třetí snímek už ukazuje všechny pohromadě, včetně hlavy rodiny, prince Williama.

Kate pro focení zvolila bílou halenku a tmavě modré džíny doplněné bílými teniskami. Princ William si oblékl tmavě modrou košili a džíny doplněné modrými teniskami. Jejich děti jsou taktéž oblečeny do odstínů modré a společně vytváří dojem „normální“ pohodové rodiny.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy