Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Princ William slaví 36 let: Kterou jeho pubertální lásku mu princezna Diana přivedla až domů?

Zdroj: Facebook/Instagram
+ Dalších 6 fotografií
Své šestatřicáté narozeniny dnes slaví jeden z nejoblíbenějších členů britské královské rodiny, princ William. Syna tragicky zesnulé princezny Diany sice již sedm let pojí manželské pouto s Kate Middleton, v pubertě byl ale zahleděn do jiné krasavice.

Princ William, který se na konci dubna stal trojnásobným otcem, byl jakožto dospívající mladík zakoukaný do půvabné modelky Cindy Crawford Básnil o ní tak vehementně, až se jeho matka, princezna Diana, rozhodla, že ji pozve na návštěvu. Kontaktovala modelčinu asistentku a zeptala se, zda by Cindy nevadilo, kdyby se při příští návštěvě Londýna stavila na čaj.

Crawford s pozváním pochopitelně souhlasila, ale před setkáním byla značně nesvá. „Byla jsem nervózní a vůbec jsem nevěděla, co si mám vzít na sebe,“ prozradila kdysi Cindy.

Když tehdy asi třináctiletý William svou modlu spatřil naživo, okamžitě zrudl a začal mumlat. „Myslím, že jsem dokonce upadl na schodech a působil jsem naprosto šíleně,“ vzpomínal na vtipné setkání princ.

Ta pravá láska na Williama čekala až v době studií na univerzitě. Tehdy se v médiích začaly objevovat informace o jeho vztahu s Kate, která byla jeho spolužačkou. Pár se zasnoubil před osmi lety v Keni a rok poté se konala velkolepá svatba.

Vévoda z Cambridge se ve svých 21 letech stal státním kancléřem, to znamená, že zastupuje královnu Alžbětu II., když je v zahraničí. Je v pořadí druhým následníkem trůnu po svém otci, princi Charlesovi A jestliže se jako budoucí král rozhodne ponechat své jméno, bude vládnout jako král William V.

Související články

Další články