Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Princ William se umí odvázat: PAŘIL jako zamlada a OSAHÁVAL neznámou dívku!

Takhle řádil…
Zdroj: youtube.com
+ Dalších 5 fotografií
I když princ William platí spíše za tichého a plachého člena své rodiny, na rozdíl od svého bratra Harryho, tak tentokrát se opravdu předvedl. Williama nachytali, jak paří jako zamlada v jednom ze švýcarských nočních klubů. Pak ovšem na chvíli nechal tanec být a podivně se tulil k jedné z přítomných dam. Co mu na to asi řekla jeho manželka Kate?

Tentokrát princ William dokázal, že není žádné uťápnuté béčko a umí se také pořádně odvázat. A proč taky ne. Budoucí král Velké Británie je přece jenom také člověk a má právo občas vypustit páru. Takže se vydal do švýcarského Verbieru, kde strávil pět dní se svými kamarády a užili si pořádnou pánskou jízdu.

Společně obráželi klub za klubem a v jednom z nich je natočil přítomný návštěvník. Na záběrech můžete vidět, že William je pořádný pařmen a když chce, tak se umí rozdovádět, jak se sluší a patří.

Následník trůnu doslova ovládl parket a určitě se nestyděl. Celý rozjuchaný se pak nenápadně přitulil k jedné z dívek, kterou chytl za bok a přitáhl si ji. Je pravděpodobné, že se jednalo o topless modelku Sophii Jean Taylor, která celé partičce dělala doprovod. Otázkou zůstává, co mu na jeho pětidenní řádění řekne jeho žena Kate.

Související články

Další články