Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Princ William se pochlubil roztomilou fotkou: A Harry s Meghan se postarali o trapas

Zdroj: instagram
+ Další 4 fotografie
Královská rodina
Na sociální síti prince Williama a Kate Middleton se objevila opravdu roztomilá fotka, na které je vévoda z Cambridge a jeho tři ratolesti. Zatímco si většina britské královské rodiny užívá možná poslední společné Vánoce, Meghan s Harrym se opět postarali o pořádný trapas. Na svátky, které se mají trávit především s rodinou, odcestovali do vzdálené Kanady a vzali s sebou i malého Archieho. Vzhledem ke zdravotnímu stavu prince Philipa (98) byli vyzváni k návratu, na což nereagovali.

Téměř celá britská královská rodina tráví vánoční svátky podle tradice pohromadě na rodinném panství v Sandringhamu. Na Vánoce tam přesídlil i vévoda s vévodkyní z Cambridge se svými ratolestmi.

Rodinné Vánoce v Sandringhamu

Princ William, Kate Middleton i princ Charles společně s princeznou Charlotte a princem Georgem doprovodili královnu na Štědrý den ráno na tradiční mši do kostela svaté Máří Magdaleny. Svátky si náramně užívají. Na sociální síti se pochlubili i fotkou, na které je princ William se všemi dětmi a tomu nejmladšímu dává sladkou pusu. Roztomilý snímek naleznete ve fotogalerii.

Nečekaná nemoc

Vánoce byly ale málem zkaženy. Těsně před svátky byl totiž princ Philip hospitalizován a vzhledem k jeho věku se všichni obávali nejhoršího. Mohly by to být jeho poslední Vánoce. Na Štědrý den byl naštěstí propuštěn a mohl tak svátky prožít s rodinou. Tedy s téměř celou rodinou.

Trapas Meghan a Harryho

Meghan (38) s princem Harrym se totiž rozhodli, že budou trávit Vánoce po svém. Odcestovali i s malým Archiem přes moře do Kanady. Podle informací Daily Mailu si užívají v luxusním sídle na ostrově Vancouver Island. Měla by tam s nimi být i Meghanina matka Doria.

Ačkoli vévoda a vévodkyně ze Sussexu dostali povolení k odcestování přímo od královny, i tak čelí ohromné kritice. Poté, co Harryho dědeček princ Philip onemocněl, ostatní členové rodiny vyzvali Meghan a Harryho, aby se neprodleně vrátili domů. Oni však na prosby rodiny nereagovali a zůstali nadále v Kanadě. Britové se zlobí, že vůbec neberou ohledy na to, že by se mohlo jednat o poslední společné Vánoce.

Související články

Další články