Trendy tagy Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami

Nejnovější kauzy

Princ William s manželkou Kate: Miminko číslo 4? Teď je všechno jasné!

Zdroj: Instagram
+ Dalších 24 fotografií
Další dítě?
Hodně fanoušků královského páru přemýšlí, zda se ještě rodina rozroste. A odpověď na sebe nenechala dlouho čekat... Britský princ William (36) a jeho manželka vévodkyně Kate (37) vyrazili na oficiální návštěvu Severního Irska, kde kromě oficiálního programu absolvovali tradiční pozdravy s občany. Chtěla tomu možná náhoda, když bylo dovoleno jednomu tatínkovi promluvit s krásnou Kate.

Tatínek pětiměsíčního chlapce byl nadšen, když mohl Kate položit dotaz ohledně dalšího potomka. Vévodkyně z Cambridge se mu přiznala, že ještě cítí touhu mít jednoho potomka, ale k tomu by museli být dva. S úsměvem na tváři totiž svěřila, že William by prý z toho nadšený nebyl.

Když se Kate k 5měsíčnímu chlapci Jamesovi přiblížila, doslova zjemněla a řekla: „Ach, je rozkošný. Vzbuzuje ve mně touhy po dítěti,“ uvedl magazín People. Otec chlapce Alan Barr reagoval: „A bude dítě číslo čtyři?“ „Myslím, že William by se toho trochu bál,“ dodala vévodkyně, která se pyšní potomstvem – ročním Louisem, tříletou Charlotte a pětiletým Georgem.

Magazín People upozornil na paradox, že dalšího potomka se více bojí William, přitom je to Kate, která na začátku těhotenství trpěla velmi silnou nevolností zvanou hyperemesis gravidarum. Nejednou kvůli ní skončila v péči lékařů. Kate je zkrátka silná žena s touhou po dětech…

Související články

Další články