Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Princ William na škole trpěl: Spolužáci se mu smáli kvůli poprsí princezny Diany

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 7 fotografií
šikana
Je tomu už 23 let, co svět oběhly obnažené snímky princezny Diany (†36). Paparazzi ji tenkrát zachytili, jak se ve Španělsku opaluje nahoře bez. Až dosud se ale nevědělo, jaké problémy to způsobilo jejímu synovi. O tom, jak byl princ William (37) za tyto snímky šikanován spolužáky, Diana tehdy mluvila se svým dobrým kamarádem Nicholasem Coleridgem, který je dnes vydavatelem magazínu Vogue a rozhodl se o dvě dekády starém tajemství promluvit.

Nicholas Coleridge po letech promluvil o tom, že princezna Diana, jež zemřela kvůli honu, který na ni senzacechtiví paparazzi uspořádali, kvůli snímkům měla velké problémy se synem. Jakmile její snímky nahoře bez začaly obíhat svět, spolužáci začali tehdy čtrnáctiletého Williama šikanovat. Smáli se mu, že má jeho máma malá prsa.

Princ William navštěvoval Eton College, což je chlapecká internátní škola kousek od města Windsor. Celé dny se pohyboval mezi znuděnými puberťáky, pro které bylo naprostou senzací, že matka jednoho z jejich spolužáků byla zachycena bez podprsenky. Williamovi se smáli tolik, že celý rozhořčený volal své matce.

Bylo to prý jen pár dní po zveřejnění snímků, co šla princezna Diana na oběd právě s Nicholasem Coleridgem a svěřila se mu, co ji trápí. Zeptala se ho, zda viděl její obnažené snímky a on odvětil, že ano. „Byl tak naštvaný a zároveň smutný. Ostatní chlapci se mu posmívají, že má mámu s malými prsy. Nicholasi, mám opravdu tak malá prsa?“ zeptala se údajně Diana. Coleridge jí prý odpověděl, že její prsa jsou perfektní a nemá si kvůli nim dělat starosti.

Není divu, že princ William zuřil, když paparazzi v roce 2012 použili dálkový fotoaparát a zveřejnili snímky z jeho dovolené s Kate Middleton, na kterých byla nahoře bez. Tento incident mu totiž připomněl, co zažil kvůli takovým fotkám své vlastní matky. Snímky zveřejnily francouzské magazíny Closer a La Provence, na nichž královská rodina proto nakonec vysoudila téměř 40 milionů korun jako odškodné.

V tehdejším prohlášení královské rodiny stálo, že princ William pouze věřil, že si užije klidnou dovolenou se svou rodinou v soukromí vily, která je ve vlastnictví jednoho z jejich příbuzných. Francii prý považoval za zemi, kde lidé navzájem ctí své soukromí a nečekal proto, že někdo bude mít tu drzost jeho rodinu z dáli špehovat. Nezapomněl poznamenat, že celá situace je o to bolestnější proto, že právě kvůli pronásledování paparazzi zemřela jeho matka.

Související články

Další články