Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Princ William a vévodkyně Kate vyvedli děti: Nad jejich roztomilostí se rozplývaly davy

Princ William a vévodkyně Kate vyvedli děti: Nad jejich roztomilostí se rozplývaly davy
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 6 fotografií
rodina
Po dlouhé době v izolaci se celá rodinka prince Williama (38) ukázala na veřejnosti. Společně s Kate Middleton (38) vzal princ své děti poprvé na červený koberec u příležitosti vánoční tradice, kterou je návštěva pantomimického představení v londýnském Palladiu. Nad roztomilostí královských ratolestí se rozplývaly davy, obzvláště pak teprve dvouletý princ Louis byl skutečně kouzelný.

Život v Anglii začíná po poklesu denních nárůstů nakažených znovu rozmrzat a lidé tak mohou vyrazit za kulturou. Této příležitosti využili i princ William a Kate Middleton, kteří přišli do londýnského Palladia na pantomimické představení. Vzali s sebou i děti, které se tak úplně poprvé prošly po červeném koberci.

Od chvíle, kdy se královské děti naposledy objevily na veřejnosti, uplynul už nějaký ten čas. Lidé se tak nestačili divit tomu, jak trojice vyrostla. Z prince George je malý elegán, který jde stále víc do podoby svého otce. Princezna Charlotte byla ve svých šatičkách kouzelná, ale největší ovace sklidil teprve dvouletý princ Louis (2), který si svou roztomilostí červený koberec zcela podmanil.

Vzorná máma Kate

Uvnitř samotného Palladia se pak princ William odebral na pódium, kde mluvil k přítomným hostům. Kate se v tu chvíli ukázala jako matka na plný úvazek a bez jakékoliv pomoci chův nebo jiného personálu se o všechny tři děti vzorně postarala a zajistila, aby nikoho nerušily.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy