Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Princ Louis oslavil 2. narozeniny: Snímek prince Charlese, jak objímá vnuka, dojímá svět

Princ Louis oslavil 2. narozeniny: Snímek prince Charlese, jak objímá vnuka, dojímá svět
Zdroj: Clarence House
+ Dalších 17 fotografií
královská rodina
Britská královská rodina má hned dva důvody k velkým oslavám. Královna Alžběta II. před pár dny oslavila úctyhodných 94 let a hned po ní slavil pravnouček princ Louis (2). Královská rodina zveřejnila na sociálních sítích snímek, na kterém dědeček, princ Charles (71) objímá svého vnuka prince Louise a okamžitě se strhla lavina dojemných komentářů.

Nejmladší potomek Kate Middleton a prince Williama, princ Louis oslavil 2. narozeniny a na instagramovém účtu Kensington Royal se objevily veselé snímky malého Louise, jak maluje. Každá fotka, kterou britská královská rodina zveřejní, okamžitě slaví úspěch u lidí po celém světě.

Z výrazu malého prince Louise jde poznat, že se náramně baví a vůbec nic mu nechybí. S gratulací přispěchal i dědeček princ Charles s manželkou Camillou. "Všechno nejlepší princi Louisovi, který dnes slaví druhé narozeniny," zveřejnili na Instagramu.

Ke gratulacím na sociálních sítích připojili i snímek prince Charlese, jak láskyplně objímá svého malého vnuka. Lidé se začali nad fotkou okamžitě dojímat. "To je nádherný okamžik, který se podařilo zachytit. Přeji všechno nejlepší," píše jedna z komentujících.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy