Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 MS v hokeji 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Princ Harry znovu vyhrožuje: Pokud nebude Meghan součástí oslav na počest princezny Diany, nepřijedu!

Princ Harry zase vyhrožuje: Možná se nezúčastní ceremoniálu na počest princezny Diany
Zdroj: Profimedia.cz
Královská rodina

Přípravy oslav šedesátých narozenin, které by na začátku července oslavila princezna Diana (36), se nenesou zrovna v poklidném duchu. Princ Harry, který se vzdal svých královských povinností a přestěhoval se se svou ženou do Ameriky, čímž si zpřetrhal pevné vazby s rodinou, si nedá pokoj. Tentokrát Harry vyhrožuje tím, že se nezúčastní slavnostního odhalení Dianiny sochy, pokud celé akci nebude určitým způsobem přítomna jeho žena Meghan. 

Princ William s princem Harrym v roce 2017 oznámili, že 1. července bude v Sunken Garden v Kensingtonském paláci odhalena socha princezny Diany. Má se tak stát při příležitosti oslav jejích nedožitých šedesátých narozenin, které by zrovna v ten den oslavila.

„Harry požaduje, aby byla Meghan součástí oficiálního ceremoniálu,” uvádí zdroj portálu Radar. Meghan se sice kvůli druhému dítěti nebude moci akce osobně zúčastnit, ale Harry chce, aby byly nějakým způsobem do obřadu zahrnuty Meghaniny komentáře, nebo aby byl videozáznam s ní zveřejněn médii v ten stejný den, co budou bratři odhalovat sochu.

Harry se možná akce nezúčastní

Pokud nebudou tyto požadavky splněny, rodina i blízcí přátelé se obávají, že Harry udělá rázný a nepochopitelný krok a ceremoniálu se nezúčastní. „Je velmi pravděpodobné, že se Harry akce ve Velké Británii nezúčastní,” obává se jeden z blízkých zdrojů.

Pokud by nepřijel, vytvořilo by to ještě větší propast mezi ním a královskou rodinou, především pak jeho bratrem Williamem. „Design sochy princezny Diany schválili bratři spolu. Dokonce i poté, co Harry opustil Velkou Británii, byl průběžně informován o pokroku a dostával fotografie probíhajících prací. To, co se teď děje, by zlomilo Dianino srdce,” míní kamarád, který si nepřál být jmenován, podle webu The Royal Observer.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy