Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Princ Harry v dobách, kdy ještě nebyl pod pantoflem: Roztomilý divočák s duší dítěte

Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 23 fotografií
party man
Princ Harry (35) a Meghan Markel (38) mohli patřit mezi nejoblíbenější členy britské královské rodiny. Ještě v den svatby se oba těšili velké náklonnosti nejen Britů a zdálo se, že vše jde naprosto hladce. Jenomže zanedlouho po svatbě se začaly objevovat první problémy, za kterými měla stát povaha Meghan Markel. Pojďme se nyní ale podívat na dobu, kdy byl princ Harry prakticky bez starostí a užíval si života plnými doušky.

Divoké mládí plné excesů divokých party

Princ Harry býval pořádný bouřlivák a z jeho průšvihů se královně Alžbětě II. nejednou přetáčely panenky. Psal se rok 2005 a tehdy jednadvacetiletý princ Harry se rozhodl jít na maškarní ples za nacistického polního maršála Erwina Rommela, z čehož byl pořádný skandál. Harry se následně omluvil s tím, že patrně nebylo úplně nejlepší zvolit takový druh převleku.

Následoval nespočet večírků, na kterých se Harry dokázal pokaždé pořádně odvázat, ale jeho rodina z toho zas až tak nadšená nebyla. Výjimkou nebyla ani potyčka podnapilého prince s jedním z fotografů, který na něj čekal před nočním klubem.

V roce 2006 si Harry vyjel se svými kamarády na vodu a jejich pikantní fotky unikly na veřejnost. Zrzavý sympaťák na nich řádí jako utržený ze řetězu a se svými kumpány se baví tím, že si na bradavky přidělávají skleničky od vína.

Poslední velký exces se stal v roce 2012 na pařbě v Las Vegas, kde byl vyfocen zcela nahý v objetí s neznámou blondýnkou. Princ Harry si uměl pořádně užívat života a byla s ním neskutečná legrace do chvíle, než si našel Meghan Markle (38).

Zkrotli jinačí bouřliváci

Na jednu stranu je dobře, že princ Harry dospěl a dostal rozum, na stranu druhou ale u veřejnosti sbírá záporné body, a to hlavně kvůli své manželce Meghan Markle, se kterou začaly být problémy okamžitě po svatbě.

Nejdříve začala vyhazovat služebnictvo, které se svěřilo s tím, že vévodkyně má naprosto šílené nároky, které nejsou schopni zvládat a akceptovat. Odborník na britskou královskou rodinu v rozhovoru pro magazín Focus Hug Vickers se nechal slyšet, že princ Harry prošel velkou proměnou.

Lidově tedy řečeno, princ Harry je pod pantoflem a veřejnost ho bere jako součást Meghan, které nemohou přijít na jméno. „Harryho znám od jeho dětství. V minulosti byl plný života a byl pro každou legraci. Tak tomu už ale není, v loňském roce jsem ho viděl několikrát a vždy vypadal nešťastně a nepříjemně,“ sdělil odborník v rozhovoru.

Související články

Další články