Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Princ Harry už se bije do hlavy, stýská se mu po království: Jeho slova Meghan nepotěší

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 12 fotografií
královská rodina
Proč jsem tu Meghan (38) jenom poslouchal? To si teď nejspíš říká princ Harry (35), který po odchodu z královské rodiny nepřišel pouze o šlechtické tituly. Syna prince Charlese (71) a zesnulé lady Diany (†36) připravil úprk z londýnského dvora i o jeho postavení v armádě. A to ho prý pálí nejvíc!

Babička Alžběta II. (93) mu určitě říkala, že bude litovat. Princ Harry však nejspíš netušil, že to přijde tak brzy!

Exvévoda ze Sussexu se kvůli své ženě Meghan Markle zřekl postavení v královské rodině. Oba už se odebrali do ústranní v Kalifornii. Harrymu se ale začalo stýstkat. „Nemůžu uvěřit, jak moc se mi život obrátil vzhůru nohama,“ svěřil se podle britského listu Daily Mail princ svým kamarádům.

Pospolitost

Kromě šlechtických titulů ho totiž odchod z královské rodiny připravil i o postavení v armádě. Jako vévoda zastával post generálního kapitána královského námořnictva a byl rovněž čestným velitelem letectva. To už je ale pouhá minulost.

Harrymu prý nejvíc chybí „pospolitost“ a „kamarádství“, jichž se mu mezi vojáky dostávalo. Šance návratu do starých kolejí už je však zřejmě minimální…

Související články

Další články