Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Princ Harry urazil budoucí švagrovou v živém vstupu. To neměl dělat!

Princ to trošku přehnal.
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 17 fotografií
Princ Harry (33) urazil v pořadu BBC Radio 4 svoji budoucí švagrovou, a to neměl dělat. V přímém přenosu totiž pronesl, že jeho snoubenka Meghan Markle (36) si vede i během vánočních svátků skvěle. Musí totiž dodržovat hodně pro ni neznámých tradic a je si tak bližší s rodinou, kterou vlastně nikdy neměla. To ale budoucí švagrová nerozdýchala.

Pořad BBC Radio 4 zažil nečekané. Princ Harry se u nich uřekl. Během vysílání dostal otázku, jak Meghan (36) slaví Vánoce se svojí královskou rodinou. Přeci jen rodina má hodně tradic, které princova snoubenka nemusí znát. Harry si odpověď asi moc nepromyslel a řekl: „Je toho hodně. Máme jednu z největších rodin a každá rodina je ve svém jádru složitá. Vede si ovšem skvěle. Dostává se do toho." Nezapomněl dodat, že je tak blíže k rodině, kterou vlastně „nikdy neměla.“

Potenciální švagrová si to ale nenechala líbit a zareagovala na svém twitterovém účtě. „Ve skutečnosti má velkou rodinu, která při ní vždy stála a byla tady pro ni. Naše domácnost je normální. Když se táta a Dorian rozvedli, zvládli jsme to všichni. Měli jsme dva domovy a nikdo nebyl odcizený.“ Dále Samantha odkazuje na svojí knihu. Tak o co jí asi jde?

Související články

Další články