Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Princ Harry udělá pro lásku cokoli: Kvůli Meghan se nadobro vzdal letitého zvyku!

Je to láska jako trám!
+ Další 3 fotografie
Zdá se, že nádherná Meghan Markle (36) dosáhne svého za každých okolností! Princ Harry (33) zaručeně nebude žádný podpantoflák, ale když by měla jeho láska kvůli něčemu trpět, radši s tím nadobro sekne. Pátý následník britského trůnu v pořadí se odhodlal k velmi vstřícnému gestu!

Británie je jako u vytržení! Princ Harry, který dřív nevynechal jediný večírek, se konečně vybouřil a našel si osudovou lásku. Vše nasvědčuje tomu, že s Meghan Markle ho pojí opravdu silné pouto. Dokonce natolik, že se jeden z čekatelů na britský trůn měl kvůli půvabné snoubence vzdát kouření!

Královská svatba se odehraje v květnu příštího roku, a tak Harry dělá všechno pro to, aby se z něj do té doby stal ještě lepší člověk. Jelikož je Meghan nekuřačka, zřekl se prý Harry své neřesti a oblíbeným zlatým Marlborům dal jednou provždy sbohem.

„Harry slíbil, že nebude doma kouřit. Vůči Meghan jako nekuřačce by to nebylo hezké. Takže žádné nahýbání se z okna kvůli několika potahům už nebude. Harry kvůli Meghan přestal,“ řekl zdroj blízký královské rodině deníku Daily Mail.

Meghan by se v těchto dnech měla natrvalo stěhovat za Harrym do Anglie, a tak krok svého nastávajícího jistě velmi ocení.

Mohlo by vás zajímat

Další články