Trendy tagy Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami

Nejnovější kauzy

Princ Harry slaví 35. narozeniny: Z rebela ho Meghan změnila v poslušného manžela

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 11 fotografií
výročí
Princ Harry slaví své 35. narozeniny. Zatímco ještě před pár lety by na svou počest uspořádal obrovskou party, kde by alkohol tekl proudem, už od roku 2016 se jeho oslavy výrazně zmírnily. Toho roku totiž potkal svou nynější manželku Meghan Markle (38), která z někdejšího rebela udělala poslušného manžela a příkladného otce.

Ještě než se princ Harry oženil a stal otcem, veřejnost ho znala hlavně jako černou ovci královské rodiny. Na své konto si připisoval jeden skandál za druhým a zdálo se, jako by přitvrzoval. Je známo, že už od šestnácti let holdoval marihuaně a alkoholu, načež ho rodina poslala na odvykací kúru. Ani díky té mu však alkohol chutnat nepřestal.

Jedním ze skandálů, na které svět zřejmě nikdy nezapomene, bylo oblečení nacistické uniformy s hákovým křížem na rukávu. Tu si Harry vzal na maturitní večírek v roce 2005 a způsobil tím poprask, jaký královská rodina dlouho nezažila. Především královna Alžběta II. byla z chování svého vnuka velmi nešťastná.

Následovala spousta dalších situací, které královská rodina těžce nesla – Harry byl zachycen při šňupání, při olizování kamarádovy bradavky a na světlo světa se dostaly i snímky, na kterých nahý objímá cizí ženu. Byl to zkrátka pořádný rebel, kterého zastavila až skutečná láska.

Meghan Markle princ poznal v červnu roku 2016 a z jeho strany šlo o lásku na první pohled. Meghan už tehdy žila velmi zdravým životním stylem – nekouřila, alkoholu se vyhýbala, jedla zdravě a dbala na dostatek pohybu. Bylo jasné, že pokud si chce tak dominantní ženu, jakou nynější vévodkyně je, Harry udržet, musí se jí ve spoustě věcech podřídit. A tak se také stalo.

Prvním zákazem, se kterým Meghan přišla a který je pro Harryho nepochybně prospěšný, bylo kouření. Princ byl na cigaretách závislý a odvykání nebylo snadné, nakonec to ale zvládl a zbavil se velmi škodlivého zlozvyku. Sklenku alkoholu si dnes dá jen při speciálních příležitostech a ani zdaleka se neopíjí do němoty. Meghan mu později sestavila i jídelníček a dohnala ho k častější fyzické aktivitě.

Meghan Harrymu letos v květnu porodila syna Archieho Harrisona a princ se tak dočkal kompletní rodiny. I proto se zdá být zcela jasné, že tak, jak řádil v minulosti, už nikdy řádit nezačne. Bouřlivá léta má za sebou a dnes je poslušným manželem bývalé americké herečky, příkladným otcem a především i členem, za kterého se královská rodina už nějaké ty roky nemusí stydět.

Související články

Další články