Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Princ Harry se strachuje o Meghan Markle: Přišel jsem o matku, nechci ztratit ještě ženu

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 5 fotografií
bolestné vzpomínky
Princ Harry (35) jde do boje za svou ženu. Meghan Markle (38) je podle něj šikanována tak drsně, že by se to na ní mohlo podepsat i tím nejhorším způsobem. Tento problém se ho dotýká nejen proto, že je jejím manželem, ale proto, že už si vyžádal nejdůležitější ženu jeho života. Princova maminka, princezna Diana (†36), totiž byla šikanována také.

O tom, jaké kroky proti šikaně podniká, se princ Harry vyjádřil v oficiálním prohlášení. O svou ženu Meghan Markle má velký strach, právě veřejné lži a touha lidí po senzaci ho totiž připravila o maminku, princeznu Dianu.

„Moje žena se stala obětí veřejnosti, která vytváří kampaně proti jednotlivcům, aniž by se zamyslela nad důsledkem,“ rozepsal se Harry, který přímo v prohlášení zmínil právě princeznu Dianu a důvod, proč ji navždy ztratil.

„Můj nejhlubší strach je ten, že se historie bude opakovat. Viděl jsem, jak se někdo, koho jsem miloval, kvůli veřejnosti mění ve zboží takovým způsobem, že už s ním ani není zacházeno jako se skutečnou osobou. Ztratil jsem matku a teď sleduji, jak se moje žena stává obětí stejného zla,“ uvedl zdrcený princ.

Harry se zlobí především proto, že internetem kolují snímky částí dopisu, který Meghan psala svému otci. „Dopis byl zveřejněn nezákonně a s úmyslem manipulace s lidmi. Zcela záměrně z něj byly odstraněny určité části, věty i slova tak, aby odpovídal lžím, které už o mé ženě kolují,“ dodal Harry.

Už v polovině srpna PR expert Tom Bourlet prohlásil, že Meghan je obětí šikany a je právě úkolem královské rodiny ji více chránit. Stejně jako na každou osobu, která je v centru společenského dění, na ni může mít šířící se nenávist negativní vliv. Zřejmě právě jeho slova vzal princ Harry vážně a vyrazil do boje proti dezinformacím, které už před lety zničily jeho milovanou maminku.

Související články

Další články