Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Princ Harry se rozpovídal: Promluvil o dalším dítěti s Meghan a kolik jich chtějí celkem

+ Dalších 8 fotografií
Princ Harry (34) prozradil, kolik s manželkou Meghan Markle (37) plánují dětí. Podle jeho slov budou mít dvě děti maximálně. Je to v rámci záchrany světa, vévoda ze Sussexu totiž projevil zájem o budoucí generace. Budoucnost mu není lhostejná.

Meghan Markle (37) se podílela na vytváření speciálního zářijového čísla britského Vogue. Na obálce se však neobjeví ona, ale je tam koláž fotek 15 inspirujících žen, jež vybrala sama vévodkyně. Za to už stihla schytat kritiku, protože do výběru nezahrnula královnu Alžbětu II.

princ Harry se zapojil do projektu Meghan. V časopise poskytl upřímný rozhovor, který vedl s ochránkyní přírody a známou milovnicí goril Jane Goodall (85). V debatě ve stylu otázky a odpovědi padla řeč i na děti. Začala s tím Jane, když zmínila, že doufá, že si lidé nebudou pořizovat moc dětí. Novopečený tatínek na to odvětil, že dvě děti jsou maximum. „Měli bychom tu za sebou zanechat něco lepšího pro příští generace,“ rozpovídal se Harry. Vévoda ze Sussexu si zkrátka myslí, že tím zachrání přelidněnou planetu a alespoň trošku tím přispěje k jejímu pozitivnímu budoucímu vývoji. Je toho názoru, že pro planetu je to tak nejlepší.

Princ Harry tak dal světu jasně najevo, že s vévodkyní Meghan, s níž vychovává tříměsíčního syna Archieho, zplodí maximálně jetě jednoho potomka a dost.

Co na to asi říká jeho bratr princ William s manželkou Kate Middleton, kteří mají už tři děti?

Mohlo by vás zajímat

Další články