Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2019 Extra Host (pořad) demonstrace proti Babišovi Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Princ Harry poslal oslavenkyni Meghan nádherné přání: Jsi úžasná manželka, rozplývá se

+ Dalších 17 fotografií
Narozeniny
Vévodkyně Meghan (38) slaví narozeniny a od rána dostává blahopřání od členů královské rodiny i jiných osobností. S tím nejdojemnějším však přispěchal princ Harry (34), který nezůstal pouze u formalit a své manželce poslal vzkaz přímo od srdce!

Před osmatřiceti lety se narodila Meghan Markle, která to z průměrné americké herečky dotáhla až na vévodkyni ze Sussexu. Členkou královské rodiny je už přes rok, a přestože se u některých šlechticů netěší bůhvíjaké přízni, blahopřání k narozeninám jí samozřejmě poslali.

O vůbec nejdojemnější vzkaz oslavenkyni se postaral její manžel princ Harry (34), jenž v něm matce svého prvního syna Archieho (3 měsíce) děkuje. „Všechno nejlepší k narozeninám mé úžasné manželce. Děkuji ti, že ses ke mně na tohle dobrodružství přidala. S láskou, Harry,“ vystavil princ na Instagramu.

Na jejich společném profilu se pak objevilo i formální přání. „Přejeme Její královské Výsosti, vévodkyni ze Sussexu, všechno nejlepší k narozeninám,“ popřáli Meghan pravděpodobně správci jejich Instagramu. S blahopřáním se podle očekávání vytasili i Kate Middleton (37) a princ William (37), přestože se šušká, že jsou s Meghan na ostří nože. Protokol je ale protokol, a tak na účtu Kenstingtonského paláce stojí: „Přejeme dnes velmi šťastné narozeniny vévodkyni ze Sussexu."

A tady si přečtěte, jaká cesta dovedla Meghan z Los Angeles až do britského královského dvora.

Mohlo by vás zajímat

Další články