Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Extra Host (pořad) Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Princ Harry OTCEM: Znalec královské rodiny řekl, jaké to bude, až Meghan Markle porodí!

Zdroj: eXtra.cz/Profimedia.cz
+ Dalších 126 fotografií
Jaký bude princ Harry (34) tatínek? Není tajemstvím, že se na miminko moc těší. Přes veškeré spekulace to vypadá, že Meghan Markle (37) zatím těhotná není. To se ale může rychle změnit. Zeptali jsme se proto odborníka na královskou rodinu Jindřicha Forejta, jak bude vévoda ze Sussexu novou otcovskou roli zvládat!

Princ Harry a vévodkyně Meghan jsou manželé půl roku. A každým dnem sílí spekulace o tom, že se chystají založit rodinu! Jaký bude Harry tatínek?

„Podle toho, jak se chová k malým dětem, je vidět, že k nim má vztah a dokáže si to užít. Umí se proměnit z dospělého v dítě, ví, co to malé dítě cítí a co potřebuje,“ řekl eXtra.cz Jindřich Forejt.

„Otázka je, jaký bude z pohledu výchovy. Jestli bude vychovávat vévodkyně Meghan a Harry bude s dětmi spíš zlobit, anebo to bude naopak. Myslím si, že rodičovská role bude pro něj zásadní, strašně se na ni těší,“ dodal.

„Princ Harry je velmi spontánní, srdečný a má smysl pro humor. Bude skvělý táta,“ uzavřel.

Sledujte čtvrteční Extra Focus, Jindřich Forejt toho o pikantní minulosti i klidné současnosti prince Harryho prozradil mnohem víc!

Mohlo by vás zajímat

Další články