Nemůžeme si pomoct, ale princ Harry (30) nás prostě baví. Na rozdíl od svého bratra nemá výraz raněného štěněte, ale rebela, kterému je šumák, že má královskou krev a jeho babča je jednou z nejmocnějších žen světa. A podle toho to taky občas dokáže roztočit, i když nejdivočejší roky má za sebou a teď už se, poučen dvorní etiketou, krotí.

Hodlá se taky usadit a možná i oženit. Harrymu se totiž rozechvěly otcovské hormony a mohou za to ratolesti Williama a Kate. „Zrovna teď bych měl moc rád děti, ale je tu proces, kterým si člověk nejdříve musí projít a projet jako velkou zábavu,“ řekl královský synek a jeden z nejvíc sexy zrzků světa v rozhovoru pro Sky News během pobytu na Novém Zélandu.

A právě na Novém Zélandu udělal něco, za co ho milujeme ještě víc, ukázal, že je chlap a s vojáky tamní armády si střihnul rituální testosteronem nabitý tanec haka.

Jedná se o tanec, kterým si původní obyvatelé dodávali odvahu před bojem a zastrašovali jím nepřátele. Tenhle tanec možná také znáte ze sportu, pravidelně ho totiž předvádí národní ragbyový tým Nového Zélandu All Blacks.

Typické grimasy, vyplazování jazyka, dramatické poulení očí, nechybělo nic, ovšem Harry se kvůli etiketě musel mírnit. Ale stejně se mu to vystoupení povedlo a ukázal, že umí být temperamentní a horlivý, a ne leklá ryba jako jeho starší brácha.