Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Princ Harry na pokraji nervového zhroucení? Prý musel vyhledat odbornou pomoc

Princ Harry na pokraji nervového zhroucení? Prý musel vyhledat odbornou pomoc
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 12 fotografií
trable ze sussexu
To nevypadá dobře! Už delší dobu se proslýchalo, že princ Harry (35) odchodu z královské rodiny údajně lituje. A teď se americký časopis Globe vytasil s informací, že musel bývalý vévoda ze Sussexu vyhledat pomoc psychiatrů...

Prvotní příčinu Harryho problémů máme prý hledat jinde než v událostech posledních měsíců. Bývalého vévodu měla na kolena srazit posttraumatická stresová porucha, se kterou se měl potýkat už v roce 1997.

Tehdy po honičce s paparazzi a nehodě v tunelu tragicky zahynula jeho maminka, princezna Diana (†36).

A právě odchod z královské rodiny, ke kterému Harryho údajně donutila jeho žena Meghan Markle (38), v něm chmurné myšlenky podle časopisu Globe opět vyvolal. Příliš mu údajně nepomohla ani desetiletá služba u armády, při níž se stresovým situacím téměř nevyhnul.

Péče odborníků?

Americkému magazínu to sdělil práskač z královské rodiny, jenž pro ni má pracovat už dlouhá léta. "Harry přiznal, že nemůže uvěřit, jak moc se jeho život obrátil vzhůru nohama. Meghan ho donutila opustit rodinu, kamarády i zemi, aby si mohla splnit svůj hollywoodský sen. Pro Harryho je to ale noční můra. Cítí se ztraceně a osaměle, má velmi málo přátel," uvedl zdroj.

"Posttraumatický stresový syndrom měl poprvé po smrti Diany, teď ho v něm znovu probudil úprk z rodiny," tvrdí podle časopisu Globe zdroj s tím, že musel vyhledat pomoc v jednom psychiatrickém zařízení. Jestli je to pravda, ví pouze sám Harry. Královská rodina byla vždy na detaily ze soukromí mimořádně háklivá a tento zvyk mu zřejmě zůstane už navždy.

Do Kalifornie se Harry s Meghan přestěhovali v březnu, ale jak to tak vypadá, domovem pro prince navždy zůstane Anglie...

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy