Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Princ Harry musí mít nervy ze železa: Tihle muži prošli postelí Meghan Markle a bylo to hodně divoké!

To jsou muži, se kterými v minulosti Meghan randila.
Zdroj: Profimedia.cz / youtube.com
+ Dalších 29 fotografií
Budoucí manželka prince Harryho (33) Meghan Markle (36) není úplný svatoušek. Než potkala prince Harryho, měla pár osudových lásek, z nichž jednu si dokonce vzala. Žádný z jejích předchozích vztahů ale nevydržel příliš dlouho. Tak snad tentokrát Meghan kápla na toho pravého, se kterým zůstane do konce svého života. Pojďme se podívat na tři muže, se kterými dováděla před princem Harrym.
 • 1. Trevor Engelson 2011 2013
 • Meghan Markle (36) si v roce 2011 vzala na pláži Ocho Rios na Jamajce filmového producenta Trevora Engelsona. Pár se rozvedl v srpnu roku 2013 po pouhých dvou letech manželství s odvoláním na neslučitelné rozdíly.

  O jejich svatbě se ale mezi některými mluví dodnes. Svatebního obřadu se zúčastnilo 102 hostů a byla to jedna velká jízda. Celá záležitost trvala dlouhé čtyři dny. Všichni hosté včetně novomanželů tančili na pláži a pařili od svítání do svítání

  Sice to dvojici nevyšlo, ale na takovou svatbu budou jistě vzpomínat. Zítřejší svatební den se určitě ponese v mnohem klidnějším a slušnějším duchu. Však má taky na to Meghan už věk.

  • 2. Rory McIlroy 2014
  • Rory McIlroy je profesionální golfový hráč. Vztah mezi Meghan a golfovým hráčem nebyl nikdy oficiálně potvrzen. Existují pouze spekulace a dohady. Podle dostupných informací měli spolu tihle dva randit v roce 2014.

   Jedno je ale jisté. Dvojici pojilo velké přátelství, protože Rory by měl být údajně mezi pozvanými na svatbě. Fanoušci došli k závěru, že tihle dva spolu něco mají po tom, co se na internetu objevila jejich společná kyblíková výzva.

   • 3. Cory Vitiello 2014
   • Cory Vitiello měl být posledním Meghaniným partnerem. Cory je kuchař slavných a vztah s Meghan si bedlivě střežil. Proto není o jejich románku tolik informací. Dvojice spolu žila v Torontu až do doby, kdy se budoucí vévodkyně seznámila s Harrym.

    Vztah Coryho a Meghan v roce 2016 procházel krizí, a tak ho pohledná hnědovláska vyřešila tím, že začala randit s princem Harrym

Vítěz Survivoru Tomáš Weimann: Lásku hledá marně. Přiznal, proč to nevyšlo se Žanetou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy