Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Princ Harry konečně otevřeně promluvil o plánovaném miminku s Meghan. Tohle vás překvapí!

Kdy přijde potomek?
Zdroj: instagram
+ Dalších 47 fotografií
Na otázku, která zajímá celý svět, konečně odpověděl princ Harry (33). Kdy plánuje s manželkou Meghan (36) založit rodinu? I když bylo období kolem svatby stresující, okolí na ně nepřestává tlačit ohledně plánování miminka.

I když byla královská svatba velkolepá a princ Harry řekl své ano Meghan (36) před zraky milionů lidí, takřka ihned se veřejnost začala zajímat o to, kdy plánuje dvojice založit rodinu a také za jak dlouho přijde na svět jejich první potomek, na kterého všichni netrpělivě čekají.

Harry je už odmala zvyklý na tlak veřejnosti a médií, proto si z toho těžkou hlavu nedělá. Proto když mu nedávno někdo položil dotaz ohledně plánovaného miminka, odpověděl zcela v klidu a vůbec ho tento dotaz nerozhodil.

S klidným výrazem pronesl: „Vše bereme krok za krokem, založení rodiny snad přijde už brzy,“ odpověděl princ Harry. Dotaz, kolik potomků a jaké pohlaví by si pár přál, zůstal zatím nezodpovězený. No, zřejmě se máme na co těšit.

Mohlo by vás zajímat

Další články