Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Princ Harry je už zase v Africe, zdrhá před svou novou predátorkou?

Jen co se vrátil z Afghánistánu jako národní hrdina, hned vletěl do vztahu s novou kočičkou Cressidou Bonas (24), kterou poprvé představil světu ve Švýcarsku na lyžích.

Modelka sice vypadá, že vypadla z oka jeho stoleté rozchod-návrat bejvalce Chelsy Davy, ale pro nejžádanějšího muže světa je to ideální partnerka, protože má známosti v horních deseti tisících a navíc se i stará o charitu. A na to Harry hodně dá.

Harry (28) totiž dá na charitu tak moc, že každý svůj volný čas, kdy neukazuje nahý zadek do kamery v lasvegaských hotelech, tráví někde v zemích třetího světa, plácá malarické komáry do bahna a staví vlastníma rukama školy.

Mezi jeho zaostalé favority patří Lesotho, kde se několik desítek černoušků učí počtům a psaní právě díky jemu. Harry je na své dílo tak pyšný, že jezdí žáčky opakovaně kontrolovat, a jen co Cressidě vyrobil na švýcarské sjezdovce líbací opar, zdrhnul zpět do Afriky.

Princátko má sice rádo pěkné blondýny s nohama dlouhýma až na zem, ale vážných vztahů se bojí jak čert kříže. A protože Británie šílí po další královské svatbě a žene machistického zrzka do ženění, Harry se pravděpodobně zase vyděsil a ujel své nové kosti raději až na jiný kontinent. Jak dlouho chce v Lesothu zůstat a nechat sladkou Cressidu tápat v nejistotě, co bude s jejím vztahem, to nevíme. Ale zcela jistě víme, že postavit novou školu trvá nějaký ten pátek. A taky víme, že Harry se chce pořádně naučit místní domorodý tanec. Zatím mu to vůbec nejde, takže Cressida se paní princovou asi jen tak nestane.

Související články

Další články