Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Princ Harry dostal atraktivní nabídku: Burger King ho chce přijmout pod svá křídla

Zdroj: profimedia
+ Dalších 7 fotografií
První pracovní nabídka
Princ Harry (35) dostal první pracovní nabídku. Sice jen na poloviční úvazek, ale i to se počítá. Konkrétně mu byla nabídnuta pozice v Burger Kingu. Řetězec rychlého občerstvení by vévodu ze Sussexu rád uvítal ve svém týmu.

Před nedávnem se po světě rozšířila zpráva, že Meghan Markle (38) chce společně s manželem princem Harrym upustit od královských povinností a začít žít podle vlastních představ. Zároveň uvedli, že by si chtěli vydělávat na vlastní pěst. Naštěstí pro Harryho už přišla první pracovní nabídka.

Bude prodávat burgery?

Po oznámení Megxitu a skutečnosti, že princ Harry začne sám vydělávat, se jistě začaly hrnout pracovní nabídky. Kdo by totiž nechtěl mít za kolegu prince Harryho…

Hned v pondělí po vyjádření plného souhlasu královny byla vévodovi ze Sussexu nabídnuta první pracovní pozice. „@ Harry, tato královská rodina nabízí pozice na částečný úvazek,“ napsal řetězec rychlého občerstvení Burger King na Twitter.

Jestli Harry přijme takhle atraktivní nabídku, je ve hvězdách. Kdo ví, třeba brzy uvidíme Harryho za přepážkou, jak připravuje burgery. Každý musí přeci někde začít.

Megxit

V prohlášení, které bylo palácem vydáno krátce po skončení summitu ohledně budoucnosti páru ze Sussexu, královna uvedla, že nechá Harryho a Meghan žít vlastním životem. Královské povinnosti už nebudou muset plnit a další podmínky jejich ukončení působení v královské rodině budou vyjednány. Pár tvrdí, že se chce finančně zaopatřovat sám, lid proto volá i po odebrání titulů, které do jejich peněženek samy o sobě přivádějí nemalou částku.

Související články

Další články