Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Princ Harry a vévodkyně Meghan myslí na fanoušky: Ukázali nový snímek syna Archieho

Zdroj: Sussex Royal
+ Další 4 fotografie
krásná fotka
Princ Harry a jeho žena Meghan se na konci roku dostali pod kritické oko veřejnosti. Bylo jim vyčítáno, že sobecky myslí hodně na sebe a nechtějí nést břímě monarchie. Na konci roku se Harry a Meghan pokusili veřejnost uspokojit novou fotkou malého Archieho.

Princ Harry je podle odborníků ve vleku emancipované manželky. Více než povinnosti ho prý zajímá, aby uspokojil požadavky náročné Meghan (38). Veřejnost to cítí a dává to párečku najevo. Americkou herečku část monarchie stále nepřijala za svou.

Na konci roku se manželé pokusili fanoušky usmířit novou fotkou rozkošného Archieho. Snímek byl pořízen na ostrově Vancouver Island v Kanadě. V sídle jistého miliardáře rodina očekávala příchod roku 2020.

„Přejeme vám všem velmi šťastný Nový rok a děkujeme vám za podporu,“ stojí v instagramovém příspěvku, který Harry a Meghan zveřejnili. Zdá se, že udělali první krok k tomu, aby se vztahy s veřejností dostaly do normálu.

Související články

Další články