Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Princ Harry a Meghan už rozeslali pozvánky na královskou veselku. Takhle vypadají!

Pozvánky už jsou rozeslané.
Zdroj: twitter
+ Dalších 16 fotografií
Čím víc se svatba prince Harryho (33) a Meghan Markle (36) blíží, tím více přípravy vrcholí. Jednou ze základních věcí je nechat vyrobit a rozeslat pozvánky všem 600 hostům. Samotný Kensingtonský palác odtajnil, jak pozvánky vypadají. Je to skutečně skvostné dílko, na jehož základě jistě všichni dorazí 19. května do kaple sv. Jiří na hradě Windsor, kde se královská veselka odehraje.

Co by se u chystané svatby prince Harryho a jeho Meghan Markle (36) rozhodně nemělo opomenout, je výroba pozvánek. Však ani na to královská rodinka nezapomněla a rozhodla se je zveřejnit na oficiálním twitterovém účtu Kensingtonského paláce.

Na svatbu se má dostavit až 600 hostů. Pozvánky má na svědomí společnost Barnard & Westwood, se kterou má královna letité zkušenosti, píše Daily mail.

Jsou na smetanovém základě a mají pozlacené okraje. Ve stejné barvě je pak i písmo. Pokud ji host nalezne ve své schránce, znamená to, že se má dostavit 19. května do kaple sv. Jiří na hradě Windsor. Pozvánka také určuje dresscode. Muži mají mít společenský oděv, ženy zase šaty a klobouk. Na pozvánce jsou pochopitelně k nalezení bližší specifika.

Média poslední dobou nerozebírají nic jiného než svatbu. Kdo všechno bude mezi svatebčany a jaké bude mít Meghan šaty…?

Související články

Další články