Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Princ Harry a Meghan Markle to balí na Instagramu: Svět přijde o fotky, které sledovali všichni

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 10 fotografií
sussex
Poté, co se rozhodli odejít z královské rodiny, udělali Meghan Markle (38) a princ Harry (35) další krok. Ačkoliv jejich účet na Instagramu patří mezi ty nejsledovanější na světě, oznámili, že na něm nadále nebudou aktivní. Chtějí se prý aktivně zapojit do řešení problémů, které přinesla pandemie koronaviru.

Meghan Markle a princ Harry sice na Instagram jen málokdy přidali něco osobního, i tak si ale získali téměř 11 a půl milionu sledujících. Nyní se rozhodli si dát od sociálních sítí dlouhodobou pauzu a aktivně se zapojit do řešení problémů způsobených pandemií koronaviru.

O tom, že s Instagramem končí, informovali právě prostřednictvím svého účtu. „Všichni můžeme cítit, že v tuto chvíli je svět nezvykle křehký. I tak ale věříme, že každý člověk má potenciál a šanci něco změnit,“ napsali Meghan s Harrym.

„Nyní je nejdůležitější zdraví a blahobyt všech lidí na planetě a hledání řešení problémů, které se jeví jako následky této pandemie. My se budeme snažit porozumět tomu, jak se můžeme nejlépe zapojit. I když nás tu neuvidíte, naše práce bude pokračovat,“ vysvětlili vévodové.

Poděkování

Meghan a Harry zároveň děkují všem svým příznivcům. „Děkujeme této komunitě za podporu, inspiraci a podílení se na hledání dobra ve světě. Těšíme se, až se s vámi znovu spojíme, byli jste skvělí. Do té doby na sebe i na ostatní dávejte pozor,“ doplnili.

Související články

Další články