Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Princ Harry a Meghan dostali nečekané varování: Tuhle blízkou osobu na svatbu nezvěte!

Zdroj: Profimedia
+ Dalších 18 fotografií
Královská svatba je za rohem, ale pár ještě pořád drží v tajnosti, kolik hostů na svatbu pozve, a kdo přesně se na tak velké události objeví. Mají však jasno, kdo tam rozhodně nebude! A jelikož se jedná i o velice blízké osoby z rodinných kruhů, možná vás to zaskočí!

Budoucí manželka prince Harryho, Meghan Markle má před sebou jednu velkou nepříjemnost, kterou zřejmě bude muset absolvovat. Na svou velkolepou svatbu podle všeho nepozve svou nevlastní sestru Samanthu a zřejmě ještě neví, jak jí to říct.

Scott Rasmussen, exmanžel Samanthy tvrdí, že je to nepříjemná žena, která touží po slávě a šíleně závidí své mladší a úspěšné sestře Meghan. Podle jeho slov se chce pouze zviditelnit a přiživit na popularitě půvabné Meghan Markle.

Veřejně prohlásil, že Samantha je ta poslední osoba, která by měla dostat pozvánku na svatbu ve Windsorském zámku. Samantha údajně šíleně žárlí a prahne po pohádkovém životě, jaký má její sestra Meghan.

Samanthe je 53 let, je to bývalá modelka a dokonce i herečka, stejně jako Meghan, se kterou má společného otce. Nepřející starší sestra budoucí manželky prince Harryho dokonce píše knížku s názvem Deník princezny sestry kariéristky!

Do teď není jasné, zda-li Samantha a starší bratr Thomas Jr. dostanou pozvánku na svatbu. Jejich otec by ale měl vést nevěstu k oltáři. Ten momentálně žije v Mexiku a dokonce zbankrotoval. Poté, co Samantha viděla fotografie ze zásnub své mladší nevlastní sestry v šatech za jeden a půl miliónu korun, se nechala slyšet!

„Meghan nemá o otce zájem! Pokud si může dovolit utratit za svatební šaty jeden a půl miliónu korun, mohla by tolik utratit i za svého otce!“ Myslíte, že po tomhle všem dostane pozvánku na velkolepou svatbu, která se koná 19.května?

Související články

Další články