Budoucí manželka prince Harryho, Meghan Markle má před sebou jednu velkou nepříjemnost, kterou zřejmě bude muset absolvovat. Na svou velkolepou svatbu podle všeho nepozve svou nevlastní sestru Samanthu a zřejmě ještě neví, jak jí to říct.

Scott Rasmussen, exmanžel Samanthy tvrdí, že je to nepříjemná žena, která touží po slávě a šíleně závidí své mladší a úspěšné sestře Meghan. Podle jeho slov se chce pouze zviditelnit a přiživit na popularitě půvabné Meghan Markle.

Veřejně prohlásil, že Samantha je ta poslední osoba, která by měla dostat pozvánku na svatbu ve Windsorském zámku. Samantha údajně šíleně žárlí a prahne po pohádkovém životě, jaký má její sestra Meghan.

Samanthe je 53 let, je to bývalá modelka a dokonce i herečka, stejně jako Meghan, se kterou má společného otce. Nepřející starší sestra budoucí manželky prince Harryho dokonce píše knížku s názvem Deník princezny sestry kariéristky!

Do teď není jasné, zda-li Samantha a starší bratr Thomas Jr. dostanou pozvánku na svatbu. Jejich otec by ale měl vést nevěstu k oltáři. Ten momentálně žije v Mexiku a dokonce zbankrotoval. Poté, co Samantha viděla fotografie ze zásnub své mladší nevlastní sestry v šatech za jeden a půl miliónu korun, se nechala slyšet!

„Meghan nemá o otce zájem! Pokud si může dovolit utratit za svatební šaty jeden a půl miliónu korun, mohla by tolik utratit i za svého otce!“ Myslíte, že po tomhle všem dostane pozvánku na velkolepou svatbu, která se koná 19.května?