Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Princ Harry a Meghan dali miminku jméno, jaké nikdo nečekal! S pravnoučkem už se seznámila i Alžběta II.

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 42 fotografií
miminko
Je to jen pár hodin, co Meghan Markle (37) a princ Harry (34) představili světu svého prvorozeného synka. Nyní přidali na Instagram roztomilý snímek, na kterém se se svým pravnoučkem seznamuje i královna Alžběta II. (93), přičemž se rozhodli prozradit i jeho jméno.

Malý chlapeček, který se Meghan Markle a princi Harrymu narodil v pondělí v půl šesté ráno, byl dnes představen veřejnosti. Na setkání s novináři pár tajuplně mlčel, až nyní, o pár hodin později, se novopečení rodiče rozhodli prozradit i jméno svého miminka. Chlapeček se jmenuje Archie Harrison Mountbatten-Windsor.

Jméno svého synka Meghan a Harry prozradili na Instagramu u fotografie, na které se s ním seznamuje královna Alžběta II., která září štěstím a usmívá se jako sluníčko. U kouzelného okamžiku byl přítomen samozřejmě i princ Philip a dokonce i matka Meghan, Doria Radlan.

Související články

Další články