Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Meghan Markle po potratu hlásí radostnou novinu: S princem Harrym čeká další dítě

Zdroj: Profimedia
těhotenství
Baby boom pokračuje! Vévoda a vévodkyně ze Sussexu čekají druhé dítě. Informaci podle serveru The Guardian potvrdil mluvčí páru. Roční Archie se tak může těšit na bratříčka nebo sestřičku. Meghan Markle a princ Harry pořídili pro oznámení těhotenství nádherný snímek.

„Můžeme potvrdit, že Archie bude velký bratr. Vévoda a vévodkyně ze Sussexu mají velkou radost, že čekají druhé dítě," řekl mluvčí prince Harryho a Meghan Markle (39).

Fotograf a přítel Meghan Misan Harriman na instagramu sdílel černobílý snímek, na kterém sedí zamilovaný pár pod stromem. Meghan má na fotografii hlavu v Harryho klíně a ten ji hladí po vlasech. Bříško už se budoucí mamince krásně kulatí. Druhý potomek prince Harryho bude už desátým pravnoučetem královny Alžběty II.

Radostná novinka přichází poté, co Meghan promluvila o tom, že v létě potratila. Pár opustil královský život a odstěhoval se do kalifornského Montecitu. Druhé dítě Prince Harryho bude bude osmé v řadě na trůn. Prvních sedm míst zůstane nezměněno - princ z Walesu, vévoda z Cambridge, princ George, princezna Charlotte, princ Louis, Harry a Archie.

Související články

Další články