Trendy tagy Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami

Nejnovější kauzy

Princ Harry a jeho přítelkyně spolu: Takovýhle předvedli luxus!

Nečekaný luxus!
Zdroj: Profimedia, eXtra.cz
+ Dalších 8 fotografií
Princ Harry (33) byl dlouhou dobu černou ovcí rodiny. Divoké večírky, nahota, problémy s pitím. Teď to ale vypadá, že se brzy usadí a že konečně našel ženu svého srdce. Tou je americká herečka Meghan Markle (36).

Byl to právě mladší Harry, který nesl smrt své matky nejhůř. Prozradil, že po pohřbu měl dlouho traumata a noční můry. Léta byl v péči terapeutů a deprese řešil řáděním a večírky. Nakonec ho zklidnil řád v armádě a práce pro charitu.

Teď to vypadá, že Harry konečně našel svůj klid a je připraven začít delší vztah. Již několik měsíců randí s americkou herečkou a je mu úplně „šumák“, co si o tom další členové královské rodiny myslí. Pár se poprvé ukázal spolu a kráčeli ruku v ruce na sportovním utkání vozíčkářů v Kanadě. Tenisový zápas sledovali bok po boku, došlo na něžné šeptání a doteky. Už není co tajit!

Navíc na sportovní den přišli oblečeni stylově, i když to podle Meghaniných roztrhaných džín na velký luxus nevypadá. Ale opak je pravdou. Kalhoty značky Mother pořídila herečka v přepočtu zhruba za 6000 korun, boty Sarah Flint jsou nejméně za 10 000 korun, kabelka Everlane za 3500 a obyčejně vyhlížející košile Misha NoNoo stojí také přes 5000.

Harry to na druhou stranu vzal sportovně a dorazil v triku s logem her, na které šel, obyčejných keckách za zhruba 1000 korun a džínách stejné ceny.

Oba vypadají opravdu šťastně a snad jim to vydrží!

Související články

Další články