Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Princ Harry (34) se omylem prořekl: Původ jména pro syna vás zarazí

Zdroj: youtube
+ Dalších 35 fotografií
Královské miminko
Meghan Markle (37) a princi Harrymu (34) se v pondělí narodilo miminko. Svět obletěla zpráva jako nic ovšem jméno prvorozeného syna je zatím tajemstvím. A tak po celém internetu kolují spekulace, jak by se dítě mohlo jmenovat.

Dlouho očekávaný porod Meghan Markle (37) přišel během pondělního dne. Vévodkyně ze Sussexu porodila princi Harrymu syna. Šťastná zpráva se rozšířila po celém světě během pár hodin.

O miminku bylo zatím prozrazeno jen pár informací, nicméně jméno synka je zatím utajené. Fanoušci královské rodiny však už spekulují o možnostech a myslí si, že princ Harry cosi naznačil v rozhovoru, kde popisoval své první pocity ihned po narození.

Místo, kde byl poskytnut rozhovor, je pro fanoušky klíčové. Princ Harry stál přímo před stájemi s koňmi a v pozadí za ním jsou vidět dva hřebci se jmény. U jednoho je napsáno George a u druhého Sir John. Podle spekulací fanoušků je to indície ke jménu novorozeného miminka.

Protože jméno George už náleží prvorozenému synovi prince Williama (36) a Kate Middleton (37), tak mnozí jsou názoru, že nejnovějšímu členovi královské rodiny připadne jméno John. To se ovšem jiným zdá poněkud bizarní, že by Meghan pojmenovala své dítě zrovna po koni. Nic však není jisté a my si na potvrzení jména budeme muset ještě pár dní počkat.

Související články

Další články