Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Princ George slaví šest: Pyšní rodiče se pochlubili rozkošnou narozeninovou fotkou

Zdroj: Instagram.com
+ Dalších 21 fotografií
královská rodinka
Vévodkyně Kate (37) a princ William (37) jsou pyšní rodiče a při příležitosti šestých narozeniny prince George Kensingtonský palác zveřejnil na sociálních sítích tři roztomilé fotky. Princ George je na první pohled celý tatínek William, po kterém zdědil šibalský kukuč a roztomilost.

Princ George (6) je třetím v pořadí v následnictví na britský trůn a dnes slaví své šesté narozeniny. "Tyto dvě fotografie byly nedávno pořízeny v zahradách Kensingtonského paláce vévodkyní z Cambridge," objevilo se pod narozeninovou fotkou prince George na sociálních sítích.

V neděli večer se objevily na instagramovém účtu Kensingtonroyal tři roztomilé fotky malého prince. Na prvních dvou se směje ve fotbalovém triku a na třetí rozkošně pózuje v tmavě zeleném tričku. Autorkou fotek je samotná maminka Kate Middleton

Vévodkyně Kate poměrně dost často fotí své ratolesti a ty se okamžitě stávají hitem sociálních sítí. Samozřejmě také platí, že oblečení, ve kterém se královské děti objeví, okamžitě mizí z obchodů.

Princ George slaví sice teprve šesté narozeniny, ale v září půjde už do třetí třídy, protože v Británii chodí děti do školy poměrně dříve. Do galerie se můžete podívat na roztomilé fotky královských ratolestí.

Související články

Další články