Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Princ George slaví 7. narozeniny: Kate Middleton zveřejnila nové rozkošné fotky

Princ George slaví 7. narozeniny: Kate Middleton zveřejnila nové rozkošné fotky
Zdroj: Profimedia.cz / archiv britské královské rodiny
+ Dalších 6 fotografií
galerie
Zatímco donedávna byl princ George ještě v plenkách, dnes už je z něj rozkošný sedmiletý chlapec. Jeho maminka, vévodkyně Kate Middleton (38), u příležitosti princových narozenin zveřejnila nové rozkošné snímky, na kterých je vidět, jak rychle v pořadí třetí následník trůnu roste.

O Kate Middleton je známo, že jejím velkým koníčkem je fotografování jejích třech dětí. Vždy, když mají princ George, princezna Charlotte či princ Louis narozeniny, pochlubí se příznivcům jejich novými snímky. Ani nyní, když její prvorozený syn slaví 7 let, neudělala výjimku.

V průběhu pandemie koronaviru Kate a princ William trávili se svými dětmi o mnoho víc času, a proto se fanoušci dočkali většího množství rodinných fotek než běžně, kdy musí rodiče roztomilých ratolestí trávit spoustu svého času královskými povinnostmi.

Ani jedno z královských dětí už není malé miminko, všechna tři pravnoučata královny Alžběty II. rostou jako z vody. Nejstarší princ George, který slaví 7. narozeniny, letos v září nastoupí už do čtvrté třídy, na roztomilosti ale zatím neztrácí vůbec nic.

Nové fotky prince George

Kate Middleton se pochlubila novými snímky prince George, který se na rozdíl od svých sourozenců může těšit na větší oslavu. Louis i Charlotte totiž slavili narozeniny na jaře, kdy byla koronavirová opatření mnohem ráznější a děti se tak nedočkaly osobního blahopřání ani od královny či dědečka prince Charlese. Na nové fotky malého George se podívejte v galerii.

Související články

Další články