Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Princ George oslavil 7. narozeniny: Vědci odhalili, jak by měl vypadat v dospělosti

Princ George oslavil 7. narozeniny: Vědci odhalili, jak by měl vypadat v dospělosti
Zdroj: archiv britské královské rodiny
+ Dalších 7 fotografií
galerie
Princ George, který je třetím v pořadí v následnictví na britský trůn, před pár dny oslavil své 7. narozeniny. Prvorozený syn prince Williama (38) a Kate Middleton (38) roste jako z vody. Zdá se, jako by ještě včera byl malé miminko, které pyšní rodiče ukazovali před porodnicí světu. Čas ale plyne velmi rychle a forenzní vědci předpověděli, jak bude princátko vypadat za pár let.

Princ George Alexander Louis z Cambridge, běžně zvaný pouze princ George, se narodil 22. července 2013 v nemocnici St Mary's Hospital v Londýně. Princátko je po svém otci, princi Williamovi a dědečkovi, princi Charlesovi, třetím v následnictví trůnu 16 zemí známých jako Commonwealth Realms.

Forenzní vědci už před jeho narozením předpovídali, jak asi bude vypadat. Jako prvorozený syn prince Williama a Kate Middleton se George dočkával velké pozornosti ještě předtím, než vůbec přišel na svět. Nyní je z něj už velký chlapec a lidé jsou zvědaví na to, jak bude vypadat, až vyroste.

Dospělý princ George

Princ George, který s velkou pravděpodobností jednoho dne usedne na královský trůn, má velké předpoklady k tomu, aby se v dospělosti stal velmi atraktivním mužem a idolem srdcí britských dívek a žen.

Podle forenzních vědců bude mít George výraznou čelist a pronikavé mandlové oči. Předpokládá se, že bude jedním z nejkrásnějších členů celé britské královské rodiny. Jen těžko se o tom dá pochybovat, je totiž velmi kouzelné dítě. Na to, jak by mohl v budoucnu vypadat, se podívejte do galerie.

Související články

Další články