Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Princ George mířící na svého kamaráda pistolí rozdělil svět: Je tohle v pořádku?

Zdroj: Twitter
+ Dalších 37 fotografií
Britský princ George si na veřejnosti spolu se svými dalšími kamarády hrál. Na tom by nebylo nic tak zvláštního, kdyby neměl v rukou maketu pistole, se kterou mířil na kamaráda. Fotka vyvolala na sociálních sítích bouřlivé debaty. Lidé se nemohou shodnout na tom, zda je to v pořádku. Jaký je váš názor na celou věc?

Celá nešťastná situace, která vyvolala horlivé diskuze na sociálních sítích se odehrála na charitativním utkání v koňském pólu. Přítomen byl i princ William právě se svým synem princem Georgem (4). Ten si krátil chvíle tak, že si hrál se svými kamarády.

Onen moment, který prakticky rozdělil celý svět nastal tehdy, když si malý princ vzal do ruky maketu pistole a vypadalo to, že s ní namířil na svého kamaráda. O celé události informoval německý týdeník Stern a britská média.

Kromě prince Williama, který se aktivně účastnil póla, byla přítomná i jeho žena vévodkyně Kate Ta se především věnovala svým malým ratolestem Poté, co se fotka prince George s atrapou zbraně dostala na Twitter, strhla se šílená mela.

Někteří lidé jsou velmi pobouření. Myslí si, že by tohle vévodkyně Kate neměla dovolit "Ne, už bychom neměli dětem dovolit hrát si s hračkami imitujícími zbraně. Časy se mění," napsal jeden z rozhořčených lidí na Twitteru.

Druzí jsou zase přesvědčeni o tom, že se o nic hrozného nejedná a malé děti si takto hrají normálně. Obzvlášť tedy kluci. „Děti si s takovými hračkami hrály vždycky," zastává se další. A jaký váš názor?

Související články

Další články