Celá nešťastná situace, která vyvolala horlivé diskuze na sociálních sítích se odehrála na charitativním utkání v koňském pólu. Přítomen byl i princ William právě se svým synem princem Georgem (4). Ten si krátil chvíle tak, že si hrál se svými kamarády.

Onen moment, který prakticky rozdělil celý svět nastal tehdy, když si malý princ vzal do ruky maketu pistole a vypadalo to, že s ní namířil na svého kamaráda. O celé události informoval německý týdeník Stern a britská média.

Kromě prince Williama, který se aktivně účastnil póla, byla přítomná i jeho žena vévodkyně Kate. Ta se především věnovala svým malým ratolestem. Poté, co se fotka prince George s atrapou zbraně dostala na Twitter, strhla se šílená mela.

Někteří lidé jsou velmi pobouření. Myslí si, že by tohle vévodkyně Kate neměla dovolit. „Ne, už bychom neměli dětem dovolit hrát si s hračkami imitujícími zbraně. Časy se mění,“ napsal jeden z rozhořčených lidí na Twitteru.

Druzí jsou zase přesvědčeni o tom, že se o nic hrozného nejedná a malé děti si takto hrají normálně. Obzvlášť tedy kluci. „Děti si s takovými hračkami hrály vždycky," zastává se další. A jaký váš názor?