Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Princ Andrew je nařčen ze zneužívání: Ženě bylo tehdy 17 a stalo se to dvakrát za noc

Kde je pravda?
Princ Andrew (59) je nařčen ze sexuálního zneužívání. Žena, která britského prince obvinila, poprvé promluvila před kamerami. Virginia Roberts Giuffre (36) tvrdí, že jí tehdy bylo pouhých 17 let, a že ji Jeffrey Epstein (†66) doslova předhodil princi.

Princ Andrew, vévoda z Yorku je členem britské královské rodiny. Syn královny Alžběty II. je obviněn ze sexuálního zneužívání. Obvinila ho Virginia Giuffre a za svým názorem si pevně stojí. V pořadu americké televizní stanice NBC se rozpovídala o detailním průběhu zneužívání.

„Andrew bude navždy popírat, co se tehdy stalo. Ale já i on známe pravdu,“ svěřila se žena s tím, že k tomu poprvé došlo, když jí bylo pouhých 17 let. Za princem ji dovedla tehdejší přítelkyně Jeffreyho Epsteina, který před nedávnem spáchal sebevraždu ve vězení, kde byl právě kvůli zneužívání nezletilých dívek. „Stalo se to v Londýně a já byla tak mladá. Když mě Ghislaine ráno probudila, řekla mi: Dnes potkáš prince Andrewa. V tu chvíli jsem netušila, že mu budu předhozená. Princ mě po příjezdu vzal do klubu Tramp. Tam mi koupil ve VIP části alkohol a jsem si jistá, že to byla vodka,“ vyprávěla Virginia.

Poté si princ chtěl zatancovat a tak šla. Když odjížděli z klubu, Ghislaine jí sdělila, že princ jede s nimi. „Chci aby si pro něho udělala to stejné, co děláš pro Epsteina,“ bylo údajně řečeno Virginii. Podle jejích slov ji princ tu noc zneužil dvakrát. Nebyl prý hrubý, dokonce i poděkoval. Nicméně se to stalo a zneužitá žena byla v šoku z toho, že je tam zapletený i člen královské rodiny.

Mluvčí britské královské rodiny odmítl obvinění komentovat. Už několikrát však její tvrzení popřel. Kde je pravda, vědí jen oni dva.

Mohlo by vás zajímat

Další články